بنیاد نمونه سوالات آیین نامه اصلی راهنمائی و رانندگی 98 پایه سوم با جواب

موسسه ایثارگران بنیاد نمونه سوالات آیین نامه اصلی راهنمائی و رانندگی 98 پایه سوم با جواب

کاملترین پکیج سوالات آیین نامه

سوالات راهنمایی و رانندگی  پایه سوم

اخذ گواهینامه رانندگی برای همه افراد درگیر با با به عنوان یک چالش جدی محسوب می شود . با مقررات جدید راهنمایی و رانندگی و همینطور سوالات آئین نامه رانندگی که عموما گمراه کننده هستند این کار را بسیار دشوارتر از قبل کرده . از این رو ما در این وب سایت بر آن شدیم که این کار را برای شما آسان سازیم و با جکع آوری مهمترین و سخت ترین سوالات آئین نامه رانندگی که همگی توسط کارشناسان راهنمائی و رانندگی هستند جمع آوری کرده و در قالب نمونه سوالات آئین نامه اصلی و نمونه سوالات آئین نامه مقدمات و همینطور نمونه سوالات آئین نامه راهنمایی و رانندگی فنی گرد آوری کرده ایم . شما با مطالعه کافی از این نمونه سوالات راهنمائی و رانندگی به صورت صد در صد در آزمون آئین نامه راهنمائی و رانندگی قبول خواهید شد

دانلود سوالات ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت
بسته طلایی
دانلود
قبولی 100 درصد در آزمون آیین نامه
سوالات آیین نامه اصلی

نمونه سوالات آیین نامه اصلی

سوالات آیین نامه اصلی برای شرکت در آزمون گواهی نامه رانندگی  برای افراد مختلف اعم از مبتدی تا حرفه ای ، در وهله ی اول با هدف بالا بردن  اطلاعات عمومی و دانش آنها در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی کشور و بعد از آن برای موفقیت افراد درگیر در آزمون آیین نامه رانندگی اصلی ارائه می گردد . نمونه سؤالات آیین نامه اصلی شامل قسمت های فنی، فرهنگ رانندگی، تابلوها وعلائم راهنمایی و رانندگی می شود. استفاده از آزمون های آیین نامه اصلی آنلاین قبولی شما را در آزمون آیین نامه اصلی 100% تضمین می کند. توجه داشته باشید آزمون های آیین نامه اصلی شامل 41 آزمون می باشد و پیشنهاد ما به شما برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست تمامی آزمون هاست.

قبولی 100 درصد در آزمون آیین نامه
نمونه سوالات آیین نامه اصلی

نمونه سوالات بسته طلایی آیین نامه راهنمایی و رانندگی 97

شما با مطالعه دقیق این بسته طلایی که همگی این سوالات از جانب کارشناسان مربوط به آئین نامه رانندگی می باشد و در اکثر آموزشگاهه هم بدین صورت ارائه میگردد به صورت کاملا صد در صد قبولی شما را تضمین می کنیم .و به شما قول می دهیم که این بسته کاملترین بسته آموزشی آئین نامه راهنمائی و رانندگی سال 97 می باشد با مناسب ترین قیمت عرضه میگردد .

سوالات آیین نامه 97
سوالات ایین نامه 97
قبولی 100 درصد در آزمون آیین نامه

سوالات آیین نامه رانندگی

تخفیف ویزه برای خانواده های معظم شهدا و ایثار گران

آزمون آیین نامه اصلی یکی از ضروری ترین  آزمون های آیین نامه راهنمایی ورانندگی کشور است . آزمون آیین نامه رانندگی پس از قبولی در آزمون آیین نامه مقدماتی از متقاضیان گواهینامه رانندگی اخذ می گردد . برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی کسب حداقل نمره ۲۶ ضروری است . مهم ترین راهکار برای قبولی در بار اول در آزمون آیین نامه اصلی حل نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب است . سایت سوالات آیین نامه دات آی آر مهم ترین و پر تکرار ترین سوالات آیین نامه اصلی که طی سال های اخیر از متقاضیان گواهینامه رانندگی گرفته شده است را در یک مجموعه کامل جمع آوری کرده است طرح درس سالانه اول ابتدایی . به راحتی می توانید این مجموعه کامل از نمونه سوالات آیین نامه اصلی را هم اکنون از سایت سوالات آیین نامه دات إآی آؤ دانلود نمایید .

نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی با جواب pdf

مهمترین دلیل خرید از سایت آیین نامه دات آی آر

استفاده از کارشناسان خبره آموزشگاه رانندگی

تمامی سوالات جمع آوری شده در پکیج طلایی سوالات آیین نامه رانندگی اعم از مقدمات و اصلی و فنی زیر نظر کارشناسان خبره و فعال در آموزشگاههای رانندگی هستند .

پرسش مهر در سال گذشته چه مهارتهایی آموختید و برای امسال چه انتظاراتی دارید

صد در صد قبولی در آزمون آیین نامه

طبق تجربیات و نظر سنجی های صورت گرفته از افراد ی که از پکیج طلایی نمونه سوالات آیین نامه جمع آوری شده توسط تیم محرب سایت آیین نامه همگی به صورت صد در صد در همان مرحله بعد از مطالعه درب ضد سرقت

سوالات کاملا مشابه با سوالات ارائه شده در آموزشگاه رانندگی

تمامی سوالاتی که در این پکیج گرد آوری شده همهی این سوالات به صورت چرخشی در تمامی آموزشگاهها استفاده میگردد . بنابر این اگر شما به این سوالات مسلط باشید بی شک کمک موثری در رانندگی شما خواهد نمود طرح جابرطرح کرامت .

قبولی 100 درصد در آزمون آیین نامه
نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی

آزمون آیین نامه مقدماتی همانطور که از اسمشم پیداست نخستین گام برای اخذ گواهی نامه است و همه متقاضیان باید آزمون آیین نامه مقدماتی را به خوبی سپری کنند اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی .

پس از طی کردن کلاس آیین نامه راهنمایی و رانندگی و همین طور کلاس فنی آیین نامه متقاضیان دریافت گواهی نامه رانندگی می بایست در آزمون آیین نامه مقدماتی شرکت نمایند  .

آزمون مقدماتی آيین نامه که معمولا در آموزشگاه رانندگی برگزار می شود از نظر تعداد سوالات و زمان و همین طور نمره قبولی همانند آزمون آیین نامه اصلی می باشد .

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب

نمونه سوالات فنی آیین نامه

سوالات فنی آیین نامه بخشی از سوالات آيین نامه اصلی آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی است .

در آزمون آیین نامه اصلی تعدادی از سوالات فنی نیز در آزمون وجود دارد . در حالی که معمولا در آزمون آیین نامه مقدماتی خبری از سوالات فنی نیست .

برخی ازمتقاضیان  فقط در بخش فنی مشکل دارند و انصافا بخش فنی کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی از سایر بخش ها مشکل تر هم می باشد و سوالات آیین نامه سخت ترین از این بخش می تواند در آزمون آیین نامه اصلی بیاید .

از این رو ما مجموعه ای از مهم ترین نمونه سوالات فنی آیین نامه که عموما در آزمون اکثر آموزشگاهها استفاده میگردد  را برای شما متقاضیان گواهی نامه رانندگی فراهم کرده ایم کرکره برقی – درب اتوماتیک .

سوالات آیین نامه اصلی با جواب 97
ازمون اصلی ایین نامه

آزمون آیین نامه اصلی

آزمون آیین نامه اصلی امتحانی است که توسط افسر راهنمایی و رانندگی در مرحله دوم از متقاضیان گواهینامه رانندگی گرفته می شود این امتحان آيین نامه دارای سوالات فنی نیز می باشد که یکی از تفاوت های اصلی آن با سوالات آیین نامه مقدماتی در همین سوالات فنی , گزارش تخصصی معلمان و اقدام پژوهی معلمان می باشد .

قبولی 100 درصد در آزمون آیین نامه
ازمون ايين نامه اصلي97
نمونه سوالات آیین نامه
نمونه سوالات آیین نامه

آموزشگاه رانندگی شاهد

آموزشگاه رانندگی شاهد ضمن عرض مقدم خدمت بازدیدکنندگان وب سایت . و تقدیر و تشکر از تمامی کاربران گرامی حضور شما را خوش آمد می گوید .

سوالات آیین نامه رانندگی

سوالات اصلی آیین نامه

سخت ترین سوالات آیین نامه رانندگی 97

پکیج نمونه سوالات آیین نامه اصلی و مقدماتی و فنی

My Newsletter

Links